Inne
26 sierpnia 2019

Łańcuchy rolkowe typu S – niezawodny komponent do zastosowań przemysłowych

W branży produkcyjnej kluczem do sukcesu jest niezawodność. Przestoje, awarie czy konieczność częstej konserwacji to dla firmy stracony czas i dodatkowe koszty. Łańcuchy rolkowe typu S to najwyższej jakości łańcuchy napędowe, sprawdzające się nawet przy dużych obciążeniach. Dzięki nim maszyny osiągają optymalną wydajność i, co równie ważne, pracują bezawaryjnie. Dlatego tak chętnie wybierane są przez przedsiębiorców z sektora przemysłu czy rolnictwa. 

Zalety łańcuchów rolkowych typu S i ich zastosowanie

Łańcuchy rolkowe typu S to najwyższej klasy elementy stosowane w napędach. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży rolniczej i budowlanej. Są też przystosowane do pracy w warunkach znacznego zanieczyszczenia. Szeroka gama tego tego rodzaju łańcuchów, pozwala na perfekcyjne dostosowanie do konkretnych zastosowań. 

Największym atutem łańcuchów rolkowych typu S jest ich zwiększona trwałość i wysoka odporność na zerwanie. Dzięki precyzyjnemu zaprojektowaniu i wykonaniu, stanowią elementy spełniające najwyższe normy jakościowe. Zastosowane do ich produkcji materiały są wyjątkowo wytrzymałe. Mechanizmy napędowe będą dzięki tym łańcuchom działały bezawaryjnie przez długi czas. Łańcuchy kulkowe charakteryzują się także małym zużyciem uzębień koła. Dzięki temu w perspektywie długoterminowej świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Sprzęt rolniczy i przemysłowy wymaga specjalnych elementów, które powinny zostać użyte przy ich konstrukcji. To one zapewniają niezawodność maszyny i jej długoletnie użytkowanie. Niewielkie części, takie jak łańcuchy rolkowe typu S, zapewniają im stabilną i wydajną pracę przez długi czas. 

Janus

Dlaczego warto wybrać łańcuchy rolkowe typu S firmy Janus

Gwarancją jakości jest wybrany sprzęt, ale też komponenty, jakie zostały użyte przy jego budowie. Dlatego warto korzystać z doświadczenia sprawdzonych firm, które swoim klientom dostarczają niezawodnych elementów technicznych. Doskonałym tego przykładem jest firma Janus, która już od niemal 40 lat zapewnia rozwiązania dla liderów branży przemysłowej i rolniczej. Możliwości techniczne i profesjonalne systemy zarządzania produkcją pozwalają na wytwarzanie najwyższej jakości komponentów. Poprzez łańcuchy napędowe firma pomaga osiągnąć najwyższą wydajność w użytkowanym sprzęcie. Daje to również gwarancję niezawodności. To z kolei przekłada się na wymierne korzyści: możliwość dostosowania do popytu i terminowej realizacji zamówień czy większą sprzedaż.

Firmie Janus zaufało już wiele przedsiębiorstw w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. W portfolio firmy znajduje się ponad 100 000 zrealizowanych zleceń. W ofercie firmy znaleźć można łańcuchy przemysłowe do różnorodnych zastosowań. Wszystkie są zgodne z normami ISO, PN, DIN. 

Redakcja
to2.pl

Zobacz

21 września 2022

Chcesz pracować jako opiekunka seniora w Niemczech? Dowiedz się jak działają agencje...

​Wyjeżdżając do pracy w opiece w Niemczech masz dwie możliwości. Możesz zorganizować...
8 września 2022

Gazetka promocyjna Dino - dzięki niej będziesz na bieżąco z niskimi cenami

Uwielbiasz promocje? Niższe ceny znajdziesz w aktualnej gazetce promocyjnej sklepu Dino. W prosty...
25 sierpnia 2022

Co można kupić w hurtowni fryzjerskiej?

Hurtownie są miejscami, w których możemy niedrogim kosztem zaopatrzyć się w odpowiednie...