31 października 2017

Do fryzjera, kosmetyczki czy SPA umówisz się 24/7!

Nie lubisz dzwonić do fryzjera albo do kosmetyczki? Teraz możesz łatwo znaleźć najlepszych specjalistów w swojej okolicy i szybko umówić się na wizytę korzystając z Moment.pl – aplikacji do rezerwacji online.

Nie masz na nic czasu? Praca i codzienne obowiązki sprawiają, że chwile relaksu to prawdziwy luksus? Na pewno interesują cię aplikację, które pomagają nie tylko oszczędzić czas, ale również pomagają znaleźć sprawdzone miejsca. Jeszcze do niedawna, umówienie się do fryzjera lub kosmetyczki wymagało osobistej wizyty w salonie albo telefonu do wybranej firmy. Na szczęście, teraz jest znacznie łatwiej. Wystarczy, że skorzystasz z Moment.pl – aplikacji do szybkich rezerwacji wizyt. Co ważne, działa ona przez całą dobę siedem dni w tygodniu, niezależnie od godzin pracy salonowej recepcji. Dzięki temu na wizytę możesz umówić się w każdej chwili, np. stojąc w korku albo czekając na przyjaciółkę w restauracji.

Twój prywatny, elektroniczny recepcjonista

Moment.pl to aplikacja, z którą rezerwacje stają się przyjemnością. Przy jej pomocy łatwo znajdziesz najlepsze salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, SPA, a nawet dietetyka czy tatuażystę w swojej okolicy. Wystarczy, że w prostej wyszukiwarce wpiszesz miasto lub rodzaj usługi, którym jesteś zainteresowany, a otrzymasz dostęp do polecanych miejsc w mieście wraz z ofertą i możliwością umówienia wizyty. Co ważne, lista salonów urody uszeregowana jest pod względem jakości opinii – najwyżej wyświetlają się usługodawcy, cieszący się najlepszą reputacją wśród klientów. To rekomendacje, którym można zaufać, ponieważ komentarze dotyczące firm mogą zostawiać jedynie osoby, które realnie skorzystały z ich usług.

Wizytówka salonu z ofertą i cenami usługi

Korzystając z Moment.pl, łatwo możesz dowiedzieć się więcej o firmie, z której usług chcesz skorzystać. Każdy salon ogłaszający się w aplikacji (a jest ich już ponad 1000) ma tam własną, rozbudowaną wizytówkę. Składa się ona ze zdjęcia, opisu usług oraz oferty wraz z cennikiem. Ponadto można w niej znaleźć kilka praktycznych informacji o konkretnym salonie urody (np. prywatny parking czy dostępność dla osób niepełnosprawnych) i listę pracowników realizujących usługi.

Moment.pl pozwala umawiać się na zabiegi w wielu salonach urody. Wszystkimi rezerwacjami można zarządzać z poziomu własnego konta w aplikacji. Oprócz informacji o planowanych wizytach, znajduje się tam historia dokonanych rezerwacji oraz lista ulubionych miejsc. Z aplikacją można także bardzo łatwo odwołać zabukowany zabieg. Wystarczy jedno kliknięcie, aby anulować rezerwację.

Jak umówić się na wizytę?

To naprawdę proste. W aplikacji wystarczy znaleźć wizytówkę wybranego salonu, wybrać  konkretną usługę i wcisnąć przycisk „Umów wizytę”. W kolejnym kroku należy określić, który z pracowników firmy ma zrealizować zabieg (można wybrać “dowolny pracownik”) oraz wybrać dogodny termin. Dzięki temu, że informacje zawarte w Moment.pl są na bieżąco aktualizowane z elektronicznym terminarzem wizyt konkretnej firmy, klient ma wgląd w pełen grafik salonu. Może więc łatwo wybrać dzień i godzinę, najlepiej dostosowane do swoich oczekiwań.

Aplikacja do rezerwacji online dostępna jest bezpłatnie w App Store i Google Play. Na wizyty w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych można umawiać się także za pośrednictwem portalu Moment.pl.

Materiał zewnętrzny

Redakcja
to2.pl

Zobacz

6 kwietnia 2018

Drukarka laserowa na domowe potrzeby

  Drukarka w domu niesłychanie ułatwia dziś pracę i życie. Gdy zachodzi potrzeba...
6 sierpnia 2017

6 rzeczy, które pozwolą uniknąć urlopowego koszmaru

Ostatnią rzeczą, o której chcemy myśleć wyjeżdżając na długo oczekiwane wakacje, jest...
13 lipca 2022

Grzejnik konwektorowy — tanie dogrzewanie mieszkania

Jeśli szukasz wydajnego sposobu na ogrzanie swojego mieszkania, łazienki, domku kempingowego...