Dom
29 sierpnia 2017

Dlaczego polecamy XTRF?

XTRF Management System To doskonała, całkowicie funkcjonalna wersja systemu, który pozwala na zarządzanie firmą, przygotowanego pod kątem biur tłumaczeń. Ten system ma niezwykle szeroko rozumiane możliwości, pozwala bowiem na zarządzenie firmą tłumaczeniową, obejmuje moduły klientów, dostawców, fakturowania, raportowania a także analiz, ISO 9001. Sprawdź, co mówią eksperci z jennysgourds.com

Dostajemy także wygodę, gdy chodzi o zarządzanie projektami, zarządzanie procesem a także plikami. Pojawiają się także nieco inne wersje systemu takie jak Enterprise, TM czy Extra. Wszystkie te systemy jednak mają podobny zakres działania, niektóre z nich dostają dodatkowe możliwości. Można łączyć je z systemami CAT. Niezależnie od tego jednak trzeba zaznaczyć, że system XTRF to zawsze najlepszy wybór, gdy chodzi o zintegrowane i najbardziej kompletne na rynku narzędzie przygotowywane pod kątem biur tłumaczeń.

Kompletny, wygodny system

Nie da się zaprzeczyć, że XTRF to przede wszystkim system kompletny, który został przygotowany w odpowiedzi na różne problemy i potrzeby biur tłumaczeń, które chciały swoją działalność usprawniać. System w założeniu ma być takim rozwiązaniem, które będzie skutecznie ułatwiać pracę pracownikom biur tłumaczeń, będzie bezpośrednio wpływać na większą ich efektywność. Kolejne moduły systemu dostępne przez przeglądarkę internetową będą pozwalały na to, by praca była sprawniejsza i dzięki temu pracownicy będą bardziej wydajni, będzie można unikać popełniania błędów, a każdy szczegół pracy będzie rzeczywiście pod stałą kontrolą. 

biuro tłumaczeń

Lepsza kontrola projektów

Dla większości biur tłumaczeń najważniejszym zadaniem pozostaje nadal zarządzanie różnorakimi projektami. I dlatego to właśnie jest najważniejsza część systemu XTRF. Specjalnych moduł Project pozwala na zarządzanie projektami, ich tworzenie czy wygodne przeszukiwanie. Stworzony on został specjalnie z myślą o tym, by usprawnić i przyspieszyć skutecznie pracę menadżera danego projektu. Sprawa na pewno nie jest prosta, dlatego funkcje tego systemu mają sprawić, że menadżer będzie w stanie lepiej poszczególnymi pracami zarządzań i dzięki temu zagwarantuje lepszą efektywność.

Łatwość fakturowania 

Dla osób, które nie są po księgowości fakturowanie to najczęściej spory problem, ciężko nam o tym wszystkim pamiętać i działać w tym zakresie sprawnie, a jeśli się zagubimy może się okazać, że będą czekać na nas poważne konsekwencje. Dlatego właśnie warto będzie sięgnąć po moduł XTRF, który pozwala również za pomocą kilku kliknięć całkowicie zarządzać fakturowaniem. Będzie można wygodnie zajmować się między innymi wystawianiem faktur, będzie pod stałą kontrolą kwestia płatności i tego jakie faktury są nieuregulowane. 

Zarządzanie grupą pracowników 

Dla biura tłumaczeń zawsze może pracować wiele osób, dlatego zarządzanie grupą pracowników nie będzie proste. Dzięki XTRF stanie się to rzeczywiście możliwe, ponieważ dostajemy komfortowy system, który bardzo dobrze się sprawdza i daje nam wiele możliwości. Przede wszystkim moduły do zarządzania podwykonawcami pozwalają skontrolować zakres wykonanych prac, łatwiej będzie te prace rozdzielać i sprawdzać czy są dobrze wykonywane.

Po więcej informacji zapraszamy na: caseinpointinc.com

Redakcja
to2.pl

Zobacz

27 września 2022

Remont mieszkania bez własnych narzędzi? To możliwe!

Czy kiedykolwiek myślałeś nad remontem mieszkania? A może prowadzisz firmę budowlaną i...
12 września 2022

Jak stworzyć biuro w domu?

Praca w trybie home office to zjawisko, które w ostatnich latach stało się szczególnie...
24 lipca 2022

Meble na wymiar - stwórz aranżację skrojone na miarę swoich potrzeb

Każdy z nas pragnie otaczać się designerskimi i funkcjonalnymi wnętrzami. Niejednokrotnie...