Inne
8 września 2022

Gazetka promocyjna Dino - dzięki niej będziesz na bieżąco z niskimi cenami

Uwielbiasz promocje? Niższe ceny znajdziesz w aktualnej gazetce promocyjnej sklepu Dino. W prosty sposób możesz przeglądać najnowsze gazetki z marketu Dino na naszej stronie i zaplanować udane zakupy.

Sklepy Dino: historia

Tomasz Biernacki, polski właściciel sieci sklepów spożywczych, założył Dino na terenie Wielkopolski w 1999 roku. Tam też został otwarty pierwszy sklep tej marki. Pierwsze sklepy zlokalizowane były w średnich i małych miastach, a także na przedmieściach większych ośrodków miejskich. Dino miało być substytutem sklepów typu hipermarket. Sklepy zostały dobrze przyjęte przez konsumentów i stały się bardzo popularne. Pomogło to w szybkiej ekspansji firmy. Wkrótce kolejne miasta zaczęły mieć swoje placówki.

W dekadzie 2010 roku nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. W 2010 roku istniało 100 sklepów, a w kolejnych latach liczba ta wzrosła trzykrotnie. Ze względu na duży popyt i szybkość otwierania sklepów powstało drugie centrum dystrybucyjne, które zaopatrywało część placówek. W latach 2014-2015 udało się zrealizować ogólnopolskie ambicje i otworzyć 200 dodatkowych sklepów.

Z oficjalnych danych wynika, że w 2017 roku w Polsce działało 775 sklepów Dino. Wartość firmy wyniosła 1,65 mld złotych. Do 2020 roku firma planuje otworzyć co najwyżej 500 sklepów.

Dino - Szeroka gama produktów w zróżnicowanych cenach

Dino to sieć, która sprzedaje szeroki asortyment towarów, w tym pyszne wędliny, pieczywo, świeże warzywa i owoce. Sklepy Dino prowadzą również sprzedaż chemii gospodarczej, artykułów zoologicznych oraz produktów dla dzieci. Dino posiada szeroki wybór towarów, które zaspokoją wszystkie potrzeby domowe. Klienci mogą również skorzystać z usługi cashback w każdym markecie Dino.

Nowa gazetka Dino to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto szuka promocji

Planujesz w przyszłości zakupy w sklepach Dino? Jesteście ciekawi aktualnych promocji, które są dostępne? Możesz sprawdzić gazetkę Dino na jutro lub przeczytać aktualną gazetkę promocyjną ze sklepów Dino, aby zobaczyć, które obniżki cen mogą Cię zainteresować. Oferty promocyjne Dino mogą pomóc Ci zaoszczędzić na zakupach. Śledź promocje Dino, a będziesz mógł przygotować listę zakupów, aby skorzystać z obniżek cen. Przyda Ci się również przyszła gazetka Dino, dzięki której dowiesz się, na jakie promocje warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie.

W najnowszej gazetce marketu Dino pojawiają się nowe oferty promocyjne, które obowiązują przez określony czas. Dzięki temu klienci mogą zdobyć informacje o produktach, które warto rozważyć przy dokonywaniu zakupów. Promocje w polskich marketach Dino to świetny sposób na uzupełnienie zapasów domowych. Można również zdecydować się na zakup większej ilości produktów. Sprawdź gazetki promocyjne Dino na stronie https://blix.pl/sklep/dino

Sklep Dino

Godziny otwarcia sklepów Dino

Sklepy Dino są otwarte od rana do wieczora. Dzięki temu klienci mogą zaplanować zakupy wokół swojego napiętego grafiku. Możesz robić zakupy w sklepach Dino w dni powszednie lub w soboty od 7.00 do 22.00. Ulotka Dino poinformuje Cię z wyprzedzeniem, co jest dostępne w niższych cenach i pomoże Ci stworzyć listę zakupów. Dzięki temu zakupy mogą być bardziej efektywne.

Ceny w Dino - zaplanuj tańsze zakupy

W sklepach Dino w Polsce możesz szybko i łatwo zrobić zakupy. Gazetki promocyjne Dino pomagają zaplanować zakupy i dokonać mądrzejszych zakupów. Dino to sieć, która oferuje szeroki asortyment produktów w różnych cenach, dzięki czemu klienci mogą wybrać artykuły najlepiej odpowiadające ich potrzebom.

Redakcja
to2.pl

Zobacz

3 czerwca 2024

Co powinien posiadać dobry plecak na laptopa?

Dobrze dobrany plecak na laptopa to podstawa dla osób, które często przemieszczają się z tym...
30 kwietnia 2024

Kosmetyki samochodowe: Sekret lśniącego pojazdu

  Kosmetyki samochodowe stanowią tajemnicę lśniących i zadbanych pojazdów...
28 marca 2023

Kto zapłaci za szkody wyrządzone przez dziki?

Dzik to zwierzę, które żyje na wolności w lasach i polach. W Polsce jest ich bardzo dużo, a...