Inne
26 listopada 2018

Pożyczka przez Internet w 3 krokach

Niewątpliwie każdy z nas przechodził ciężkie chwile lub też chciał szybko spełnić marzenia. Różnego rodzaju nieprzewidziane okoliczności mogą wymagać od nas dodatkowej gotówki. Jeśli jej nie mamy, okazuje się, że wykorzystywanym przez wiele osób sposobem na szybkie i bezproblemowe pieniądze stają się pożyczki przez Internet. Niezależnie od intencji czy przeznaczenia środki znajdą się na naszym koncie w przeciągu kilkunastu minut, a cała procedura nie będzie wymagać od nas żadnej dodatkowej dokumentacji ani zaświadczeń. Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę.

1. Jak wziąć szybkie pożyczki?

2.  Elastyczna pożyczka przez Internet

3. Czytaj dokumenty przed sięgnięciem po pożyczkę pozabankową!

Jak wziąć szybkie pożyczki?

Niewątpliwie szybkie pożyczki to jeden z najszybciej rozwijających się produktów na finansowym rynku. Stanowią realną konkurencję dla tradycyjnych kredytów bankowych i statystyki pokazują, że już około 30% wszystkich zobowiązań stanowią chwilówki. Warto zwrócić uwagę, że wynika to przede wszystkim z tego, że cała procedura nie wymaga nawet wyjścia z domu i formalności można dokonać na przed ekranem komputera lub urządzenia mobilnego. Intuicyjny wniosek jest jedynym wymaganym formularzem, a firma udzielająca nam pożyczki na raty nie będzie wymagać zaświadczeń z pracy, wyciągów z konta, ani nie będzie weryfikowała naszej wiarygodności w BIK-u. Po kilkunastu minutach będziemy mieć pieniądze na koncie.

Elastyczna pożyczka przez Internet

Główną zaletą pożyczek pozabankowych jest szybkość, z jaką możemy je wziąć oraz brak formalności. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że będziemy mogli elastycznie ustalić, jak wysoką ratę jesteśmy w stanie spłacać lub też jakiego czasu na to potrzebujemy. Dzięki temu pożyczki przez Internet są doskonale dopasowane do potrzeb. Z drugiej strony warto zaznaczyć, że są one wyżej oprocentowane niż kredyty. Dla wielu osób jednak jest to jedyna szansa, by zyskać dodatkową gotówkę, ponieważ dla banku mogą być niewiarygodni ze względu chociażby na niską zdolność kredytową lub wpis do rejestru dłużników.

Czytaj dokumenty przed sięgnięciem po pożyczkę pozabankową

Niezależnie od tego, jak szybko i w jakiej wysokości pożyczkę przez Internet chcesz wziąć, koniecznie należy się zapoznać z obowiązującymi przepisami – regulaminem i szczegółowymi wytycznymi. To one w dużej mierze określają oprocentowanie oraz wszystkie dodatkowe opłaty, szczególnie te związane z monitami za nieterminową spłatę rat. Trzeba podkreślić, że potrafią być one bardzo dotkliwe. Zmienione przepisy co prawda chronią konsumentów oraz nakazują informowanie klientów o wszystkich możliwych kosztach, to jednak po stronie kredytobiorców leży to, by się zapoznać ze wszystkimi warunkami.

 

Artykuł sponsorowany

Redakcja
to2.pl

Zobacz

21 lipca 2023

Kosmetyki samochodowe: Sekret lśniącego pojazdu

  Kosmetyki samochodowe stanowią tajemnicę lśniących i zadbanych pojazdów...
28 marca 2023

Kto zapłaci za szkody wyrządzone przez dziki?

Dzik to zwierzę, które żyje na wolności w lasach i polach. W Polsce jest ich bardzo dużo, a...
27 lutego 2023

Bon na cyfryzację czyli wsparcie finansowe dla transformacji cyfrowej

Zastanawiasz się, czy to właściwy moment, aby Twój biznes był napędzany danymi? Myślisz o...