Zdrowie i uroda
24 października 2023

Dlaczego warto wprowadzić do swojego życia catering dietetyczny?

Bardzo duża część z nas posiada szybki tryb życia. Praca zawodowa zabiera nam ogromną część dnia. Do tego obowiązki prywatne, wychowania dzieci, sprawia, że nie dbamy o własną dietę, co ma ogromnie negatywny wpływ na nasze zdrowie, wygląd, jak również samopoczucie. Nic więc dziwnego, że nasza dieta pudełkowa, która oferowana jest pod nazwą FitApetit, gości w coraz większej ilości domów na terenie naszego kraju, a dla wielu z naszych dotychczasowych klientów stała się ona jedną z najważniejszych elementów dnia.

Czy catering dietetyczny oszczędzi nam czas i pieniądze?

Catering naszej marki to usługa, która zaoszczędza naszym użytkownikom nie tylko czas, ale także pieniądze. To perfekcyjne rozwiązanie, które sprawia, że znika konieczność obmyślania jadłospisów, przygotowywania posiłków, gotowania, robienia zakupów, czy sprzątania kuchni. Dzięki temu wreszcie mamy czas na rozwój własnych pasji, zabawę z dziećmi, wyjście z przyjaciółmi, treningi, czy inne, dowolnie wybrane czynności, na które do tej pory nigdy nie mogliśmy odnaleźć wolnej chwili. Dlaczego catering dietetyczny oszczędza nasze fundusze? Bardzo często zdarza się, że w momencie, gdy sami wykonujemy zakupy, kupujemy zbyt dużą ilość warzyw, owoców, nabiału, jak również mięsa. Takie rozwiązanie kończy się wyrzucaniem jedzenia do kosza, ze względu na upływ terminu ważności do spożycia. Co więcej, robiąc zakupy przechadzamy się najczęściej po wielu alejkach, by znaleźć upatrzone produkty, przez co niejednokrotnie w naszym koszyku lądują dodatkowe produkty spożywcze, co zwiększa wysokość naszego rachunku przy kasie.

Dieta pudełkowa i jej perfekcyjna jakość 

Nasza dieta pudełkowa to nie tylko smak, ale także najwyższa jakość. Każdy wariant żywienia opracowany został przez wykwalifikowanych, doświadczonych dietetyków klinicznych. To specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak ułożyć plan żywienia, by jedzenie było pełnowartościowe i doskonale zbilansowane. Dbamy również o staranną selekcję produktów spożywczych, które są niezbędne, by przygotować oferowane menu. Kupujemy jedzenie tylko u lokalnych hodowców, plantatorów, jak również dostawców, którzy prowadzą własne, ekologiczne gospodarstwa rolne. Dzięki temu w naszych dniach gotowych nie odnajdą Państwo sztucznych barwników, konserwantów, jak również polepszaczy smaku. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że dania przygotowywane są przez renomowanych szefów kuchni, przez co są w pełni higieniczne i estetycznie podane.

Catering z dowozem pod wskazany przez Ciebie adres 

Dieta pudełkowa, która znajduje się w naszej ofercie, jest połączona z darmową dostawą. Podczas składania zamówienia, nasi klienci podają nam adres swojego mieszkania, domu, miejsca pracy, czy innego, dowolnie wybranego miejsca. To wystarczy, by codziennego rano nasi klienci mogli otwierać swoje drzwi i cieszyć się doskonałym jedzeniem na cały dzień. Co więcej, nasi klienci sami decydują, jak dużo posiłków chcą otrzymać na jeden dzień. Istnieje również możliwość, by zaznaczyć, w jakie dni tygodnia nie chcemy otrzymać swoich posiłków. Każdemu z nas zdarza się impreza okolicznościowa, wyjazd służbowy, czy upragniony wakacje. Catering dietetyczny w Poznaniu zawsze stawia wygodę i zadowolenie swoich klientów na pierwszym miejscu, przez co sprawia na wysoką personalizację, dopasowując się do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Poznaj nasze menu 

Catering, który jest dostępny w ofercie naszej firmy cateringowej FitApetit, to niezwykle szeroka, różnorodna gama wielu planów żywienia. Nic więc dziwnego, że każdy z Państwa, bez najmniejszego trudu, odnajdzie dla siebie dietę, która dopasuję się w całości do naszych indywidualnych preferencji i upodobań żywienia. Co więcej, by stworzyć dla siebie idealny catering, można dowolnie mieszać dania, które pochodzą z różnych wariantów. Do najpopularniejszych diet, które odnaleźć można w ofercie, z całą pewnością zaliczyć należy m.in.: 

  • dietę standard,
  • dietę slimfit,
  • dietę veggie,
  • dietę bez glutenu i laktozy,
  • dietę o niskiej zawartości węglowodanów,
  • dietę vegan,
  • dietę no fish,
  • dietę vegeterian,
  • dietę pescovegetarian,
  • dietę sport

i wiele innych. Każda z diet może być przygotowana w różnej kaloryczności. Od 1000 kcal, aż do 4000 kcal. Jeśli jesteśmy osobami aktywnymi fizycznie, dieta sport, o wysokiej zawartości białka i węglowodanów będzie najbardziej odpowiednia. Jeśli chcemy zrzucić nadprogramowych kilogramy, wówczas dieta slimfit, o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczów, będzie najlepszym wyborem. Dieta wegetariańska bądź wegańska to opcja dla osób, które chcą wyeliminować z diety mięso. 

Nasz catering dietetyczny noszący nazwę FitApetit to gotowe jedzenie, które od długiego czasu cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Jeśli pragniesz odmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, sprawić, by Twój organizm wrócił do doskonałej formy, a ciało do nienagannej sylwetki, postaw na naszą dietę pudełkową już dziś.

Artykuł partnera

Redakcja
to2.pl

Zobacz

25 czerwca 2024

Naturalna pielęgnacja - czy istnieje naprawdę?

Naturalna pielęgnacja zyskuje na popularności, kusząc konsumentów obietnicami zdrowszej...
20 listopada 2023

Fryzury męskie: Wybór odpowiedniego stylu

Fryzury męskie obejmują szeroką gamę możliwości, od klasycznych po nowoczesne, pozwalając...
25 kwietnia 2023

Jak pielęgnować brodę i wąsy?

Mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci pielęgnować brodę lub wąsy, abyś mógł przyciągać...