Rozrywka
5 lipca 2021

Julia Wróblewska trafiła do szpitala z silnym bólem. Wiadomo już, co było przyczyną.

Julia Wróblewska trafiła do szpitala z powodu silnego bólu brzucha. Aktorka, najbardziej znana z roli w serialu "Tylko mnie kochaj" (M jak miłość) była wyczerpana i zdradziła, co jej dolega. Konieczne było podanie silnego antybiotyku. Julia Wróblewska to aktorka najbardziej znana z ról w "Listach do M.", "Tylko mnie kochaj" i wielu innych popularnych serialach. Kiedy pojawiła się na ekranie, była małą dziewczynką. Najbardziej znana była z roli Julki w serialu "Magda M." oraz serialu "M jak miłość" Zosi Warakomskiej. Brała również udział w "Tańcu z gwiazdami", oraz "Agent - Gwiazdy". Wroblewska była antybohaterką internetu w 2017 roku, gdy pochwaliła się na Snapchacie, że wraz z przyjaciółmi przejechała lisa. 

Julia Wróblewska w 2019 roku publicznie przyznała, że cierpi na depresję. W jednym z wywiadów wyjaśniła, że początki kariery i wejście w trudny świat showbiznesu negatywnie wpłynęły na jej zdrowie psychiczne. Udało jej się wrócić do normalnej aktywności dzięki wsparciu rodziny. 22-letnia gwiazda Instagrama jest obecnie śledzona przez ponad pół miliona osób. W poniedziałek na jej Instastories pojawiła się niepokojąca relacja. Julia Wróblewska cierpiała z powodu silnego bólu brzucha i trafiła do szpitala. Przyczynę swojego stanu aktorka ujawniła później w kolejnych materiałach filmowych. Aktorka wymagała natychmiastowego leczenia, ponieważ sprawa była poważna. 

Czytaj więcej o: Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w szpitalu. Co się stało z gwiazdą "M jak miłość"? 

Julia Wróblewska wyjaśniła nam, że ostre bóle były spowodowane rozległą infekcją, która rozprzestrzeniła się na jamę brzuszną. Została poddana leczeniu farmakologicznemu i wypisana. Teraz zapalenie pęcherza moczowego rozprzestrzeniło się na jej miednicę.

Dostałam antybiotyk. Mam brać paracetamol, nospę, a jak się zaostrzy, to wrócić - napisała na Instagramie. Podkreśliła, że nigdy wcześniej nie doświadczyła tak silnego bólu brzucha. Aktorka poinformowała, że po kilku godzinach poczuła się nieco lepiej. Aktorka zauważyła jednak lekki wzrost gorączki i ogólne osłabienie. 

Dopiero zaczęłam chyba gorączkować... Jakoś mi słabo, kręci mi się w głowie, ale mam dużo leków przeciwbólowych, żeby przetrwać kilka dni, zanim antybiotyk zadziała, więc pewnie dlatego - dodała.

Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. Przypominamy również, że Julia Wróblewska już wkrótce powróci do serialu "M jak miłość". 

Redakcja
to2.pl

Zobacz

14 marca 2022

Odpowiedni strój do tańca - body baletowe

Balet to wyjątkowa dyscyplina sportowa, w której szczególną rolę odgrywa...
18 maja 2020

Florence And The Machine zakwitła w centrum muzycznym

W dzisiejszym świecie muzycznym nie jest łatwo znaleźć artystę o czystym, surowym talencie...
5 maja 2020

3 powody, dla których "Czarny Łabędź" jest najlepszym filmem Darrena...

Darren Aronofsky był wychowany kulturowo na Żyda i zna żydowską historię i religię. Jest...